יבלות מולוסקום

יבלות ויראליות (מולוסקום) נגרמות על ידי וירוסים מסוגים שונים . הן עוברות על ידי מגע ישיר בין אנשים הנגועים ביבלת או באותו אדם . גרוד היבלת יכולה לגרום לצמיחת יבלת במקום אחר.

טיפול קונבנציונלי כולל  מריחת משחות שגורמות לקילוף של העור (כשמדובר בפנים), חנקן נוזלי שגורם לכוויות קור וניתוק אספקת הדם של היבלת. חשוב לציין כי גם לאחר טיפול ביבלות והסרתן בדרך הקונבנציונלית רוב האנשים יישארו נשאים ועלולים לפתח יבלות חדשות באותו מקום או במקומות אחרים.

 

הטיפול ההומיאופתי ביבלות מולוסקום

מטרת הטיפול ההומיאופתי ביבלות ויראליות היא בשלב ראשון לחזק את הגוף ולאזן אותו כך שהיבלות ייעלמו מעצמן בדיוק באותה צורה בה הן הופיעו ובשלב שני לגרום לכך שלמרות שהווירוס עדיין בגוף, הגוף יצליח להתגבר עליו ולא לפתח יבלות חדשות . לפי ניסיוני כשמונים אחוז מהילדים שמגיעים עם יבלות ויראליות אחרי טיפול אחד בלבד היבלות נופלות מעצמן ולא צומחות יבלות חדשות . לעשרים אחוזים האחרים דרוש טיפול נוסף .

 

דוגמא מהקליניקה לטיפול הומאופתי ביבלות מולוסקום

אביטל (שם בדוי) בת  11

הגיעה בגלל פצעונים ,יבלות באזור הבטן, כל אזור הבטן מכוסה בהן . הן התחילו להופיע לפני 8 חודשים , רופא עור הציע טיפול בחנקן נוזלי שהקפיא את היבלות הקיימות , נשארו צלקות מכוערות אחרי הטיפול וחודש אחריכן יצאו יבלות חדשות במקומן. .היבלות מאוד מגרדות ומציקות גם מבחינה אסטטית .

 

מאחר וטיפול הומאופתי הוא טיפול הוליסטי ולכן יש חשיבות רבה גם למצבה הרגשי של המטופל ביקשתי מהאם לספר על הילדה בייחוד הדברים שמפריעים לה בחיים.

האם מספרת : ילדה טובה , בוגרת , עם זאת סובלת מאוד מבחינה חברתית , במשך כל שנות בית ספר עממי בילתה את ההפסקות בשרותי בית הספר כי התנכלו לה והרביצו לה. ההערכה העצמית שלה מאוד נמוכה , מתביישת נורא בגלל היבלות ולא מוכנה שאני אספר אפילו למשפחה הקרובה על הבעיה .בגלל כל הבעיות החברתיות האלו הולכת לטראפיסיטית שעוזרת לה " איך להתנהג בחברה ".

בשיחה שלי עם הטרפיסטית התברר שאביטל אוהבת מאוד להגיע לפגישות איתה והיא מגיעה לפגישות מוכנה עם רשימות של מצבים בהם אינה יודעת כיצד לנהוג ומבקשת את עזרתה .  

תצפית שלי : בוגרת מכפי גילה, מרגישה מאוד לא נוח כשאמה מספרת עליה.

התאמתי לאביטל תרופה הומאופתית  על פי כל המידע שהתקבל עליה.

 

פגישת מעקב לאחר חודשיים :

לא יצאו יבלות חדשות על העור .

שאלתי את האם על מצב הרוח של אביטל :

באופן כללי מרגישה הרבה יותר טוב  , חופשת הפסח עברה נהדר , אביטל ואחותה לא התקשרו אלי לעבודה להתלונן אחת על השנייה . ( בדרך כלל כשהן בילו את חופשות בית הספר בבית לבדן הייתי מקבלת המון טלפונים לעבודה בגלל המריבות שלהן).

אביטל גם לא מעוניינת להמשיך אצל הטרמפיסטית שלה , חושבת שאינה זקוקה לה יותר ואני לא רוצה ללחוץ עליה .

 

פגישת מעקב טלפונית לאחר חצי שנה :

האם מספרת ; מאז אותה תרופה הומאופתית יחידה לא יצאו יבלות חדשות . מבחינה חברתית המצב של אביטל מאוד השתפר,היא ממש "פורחת" , הצטרפה מיוזמתה לתנועת נוער בעיר אחרת ומאוד נהנית שם. היא לא חזרה לטיפול הפסיכולוגי ולא מרגישה גם צורך בכך.

 

לסיכום : הומיאופתיה מתייחסת לכל הסימפטומים שהמטופל מציג הן הפיזיים והן הנפשיים והתרופה ההומאופתית מביאה לשיפור בכל הרמות האלו . כמו במקרה של אביטל שהיבלות הפסיקו לצאת והילדה התחזקה מבחינה נפשית ומכאן השיפור במצבה החברתי .

 

יתרונות הטיפול ההומיאופתי :

הטיפול מחזק את המערכת החיסונית ובכך מרפא מחלות קיימות ומונע היישנות מחלות חוזרות .

התרופות טבעיות, אינן מכילות חומרים כימיים, לא ממכרות והן ללא תופעות לוואי. .

אין צורך בשינוי אורח חיים ותזונה במהלך הטיפול ולכן הטיפול מאוד ידידותי וקל למטופל.

מכתב המלצה מאמא של מטופלת שנרפאה בעזרת הומאופתיה

לאיריס היקרה,

לאחר סבל לא קטן עם בתי, ביקור אצל רופאים, תרופות ועצות שונות ומשונות שמעתי עליך והחלטתי שבעצם אין לי מה להפסיד.  הייתי כלאחר ייאוש, שכן  לביתי יצאו על הבטן ובאזור שמתחת לחזה מעין פיסות עור קטנות ומכוערות להן קראת "יבלות מולוסקום" ואליך הגעתי בהמלצת חברה אשר סיפרה לי על מקרה דומה  עם ביתה.

הגעתי אליך, אני מודה, כשאני מאד סקפטית.  אני עורכת דין, "עם רגליים על הקרקע" כמו שאומרים ואולם לאור ההמלצות ולאור ייאושי כי רב– הבאתי את בתי אליך.   לאחר הפגישה הראשונה ותחילת הטיפול בתרופה ההומאופטית כבר נראה שיפור ניכר.   לאחר כשלש פגישות כל היבלות נעלמו כלא היו ועם היעלמותן  גם בטחונה העצמי של בתי שב אליה.  לאחר כשנה, אף הסימנים על העור נעלמו.  אין לי אלא להודות לך ולאחל שתמשיכי ותטפלי בצורה מדהימה כזאת גם באחרים.

אוה גלעדי, 052-3585080

אל תתנו לילדכם לסבול. צלצלו עוד היום לקביעת טיפול