אודותיי

אודות איריס שמואל

איריס

שמואל


הגעתי להומיאופתיה בתור מטופלת אחרי שנואשתי מרפואה קונבנציונלית. בזמנו סבלתי מאוד מבעיות עיכול דבר שפגע באופן משמעותי באיכות החיים שלי. 

5 חודשים בלבד אחרי שהתחלתי בטיפול הומאופתי פשוט הרגשתי מצוין!!! השיפור בבריאותי ובאיכות החיים שלי היה משמעותי דבר שכמובן שיפר גם את הרגשתי הכללית. מה שהפתיע עוד יותר הייתה העובדה שהשיפור המשמעותי כל כך לא חייב שינוי באורח חיי או בתזונה.

בשל השינוי שחל בי החלטתי שעלי להבין לעומק את נפלאות הטיפול ההומיאופתי וללמוד את שיטת הריפוי המופלאה הזאת שיכולה לחולל כאלה פלאים , בדרך טבעית , בלי כדורים כימיים מזיקים וללא תופעות לוואי. 

ואכן כך עשיתי. עזבתי את עיסוקיי הקודמים והתחלתי בלימודי הומיאופתיה במכון להומיאופתיה בהנהלת שמואל שלו במשך 4 שנים. 

לאחר 4 שנים הוכשרתי כהומאופתית והפכתי להיות חברה ב"אגודה להומיאופתיה קלאסית" .אך הצורך שלי לדעת כמה שיותר הביא אותי ללימודים מתקדמים בהומיאופתיה שנמשכים עד עצם היום הזה . קורסים והשתלמויות ממיטב ההומאופתים בחו"ל ובארץ . הומאופתים כמו ג'ורג' ויטולקאס מיוון, מהש גאנדי מהודו, ד"ר ג'ונתן הארדי מאנגליה ועוד רבים אחרים.....  

לימודי העבר שלי בפסיכולוגיה במשך שנתיים במכון אדלר, יחד עם הידע הרב שצברתי מסייעים לי מאוד באבחון הנכון ובטיפול בילדים במיוחד ילדים עם בעיות התנהגות ובעיות על רקע רגשי. 

כיום, אני יכולה להגיד שאני מבינה (קצת יותר) את העולם המופלא שנקרא הומאופתיה. 

אני מאמינה בקשר אישי רציף עם המטופלים שלי. אני בשבילם בכל שאלה וכמעט בכל שעה. 

כל יום אני מאבחנת מטופלים, מציעה רמדי (תרופה) ונדהמת מחדש מהשיפור שמביא הטיפול. 

אשמח לסייע גם לכם, 
איריס שמואל