אבנים בכליות

טיפול הומאופתי באבנים בכליות

כשחושבים על טיפול הומאופתי בדרך כלל חושבים על טיפול במחלות כרוניות . העובדה כי הומיאופתיה יכולה לטפל בהצלחה גם במצבים אקוטים לא ידועה לקהל הרחב .

לפניכם דוגמא מהקלינקה בטיפול  במקרה אקוטי של אבנים בכליות.

עומרי (שם בדוי) בן 18

חייל בטירונות

עומרי מספר : לפני 4 ימים התחילו כאבים ממש נוראיים במותן ימין, פינו אותי לבית החולים . בבית החולים הקאתי מעוצמת הכאב. האבחנה הייתה שיש לי התקף אקוטי של אבנים בכליות. בבית החולים השתנתי דם ויצאו שניים מהאבנים. נשארה אבן אחת שנמצאת בשופכה .

יש לי כאבים במותן ימין שמקרין לצינורית השתן. הרופאים המליצו על שתייה מרובה ונר וולטרן כל ארבע שעות וכדורים להרחבת צינורית השתן .

סובל מאוד מהכאבים במותן ולא מסוגל לוותר על הנר. סובל מכאב גם בזמן השתנה.

כרגע השתן בהיר ללא דם ואין ריח מיוחד.

אני לא יודע איך לחזור מחרתיים לצבא כי אני ממש סובל ולא יכול לתאר את עצמי מתפקד בטירונות .

עומרי קיבל ממני תרופה הומאופתית לפי הסימפטומים המיוחדים שלו . ביקשתי ממנו להיות איתי בקשר טלפוני למחרת .

 

שיחה טלפונית למחרת בבוקר

אמו של עומרי : אתמול בערב עומרי עוד היה זקוק לנר כי מאוד כאב לו . אבל היום בבוקר מרגיש 50 אחוז שיפור מבחינת הכאבים. לא לקח נר וולטרן הבוקר כי מצליח להתגבר על הכאב .

 

שיחה טלפונית באותו יום בערב

אמו של עומרי : הערב עומרי הרגיש התכווצויות בשלפוחית השתן ומיד אחר כך הוא השתין חול. מבחינת הכאבים מרגיש יותר טוב ולא היה צורך בנר וולטרן.

 

למחרת בבוקר עומרי חזר לבסיס הטירונות. במשך שבוע נוסף עדיין סבל מכאבים אך כאבים נסבלים ולא היה צורך להשתמש במשככי כאבים ..

לפניכם מכתב המלצה של מטופל

איריס

הגעתי אלייך אחרי אישפוז של שבוע עם אבן בכיס המרה בגודל 2.5 סמ.. מסיבות שונות (למזלי) לא ניתחו אותי וקבעו ניתוח לחודשיים מאוחר יותר. קראתי בעיתון עלייך שטיפלת באישה לפני לידה עם בעיה אקוטית של אבנים בכליות ובדרך פלא עזרת לה איפה שאף אחד לא היה מצליח. אז החלטתי לפני הניתוח לנסות ואולי להצליח. הגעתי אלייך עם תקווה אבל מפוכח. הפגישה איתך הייתה מהנעימות שלי בתחום הטיפול ומספר ימים מאוחר יותר באתי לאסוף את הכדורים... הלכה למעשה האבן פשוט עברה במערכת וכעבור שבועיים יצאה מהגוף. כל התהליך עבר ללא כאב וללא הפרעה. הצלת אותי מניתוח מיותר ופוגעני - ובמקום שאף רופא לא האמין שניתן לטפל - אלא רק לנתח ולהוציא את כיס המרה. את קוסמת - מטפלת חייכנית ונעימה שפשוט עושה קסמים. תודה

עמרי אבס